Friday, April 30, 2010

معرفی محصولات مراقبت از پوست - قسمت دوم : کرم ضدچروک ( صاف کننده ) قوی نئوستراتا


Neostrata Ultra Smoothing Cream 10%این کرم در ایران موجود است و در بسته بندی 50 گرمی باقیمت حدود 24000 تومان و در امریکا نیز تیوب های 1.4 اونسی آن بین 22 تا 32 دلار به فروش می رسد. نوعی لایه بردار است و ضمن کاهش چین و چروک ، پوست را روشن و لک های آن را کمرنگ می کند.
دراینجا ابتدا نظر تولید کننده را می خوانیم و سپس به نظر کسانی می پردازیم که این محصول را مصرف کرده اند.

نظر تولید کننده :
این محصول یکی از کرمهای صورت است که به ویژه برای کسانی که می خواهند مصرف لایه بردار آلفا هیدروکسی اسید را شروع کرده و از پیری پوست خود جلوگیری کرده یا آن را درمان نمایند، مفید است. در این کرم از گلیکولیک اسید %8 و سیتریک اسید %2 استفاده شده و برای پوست های خشک و نرمال که غیر حساس باشند مناسب است. ضمنا" این ماده فاقد بو و فاقد چربی بوده و باعث ایجاد کمدون یا اکنه نمی شود.
این محصول برای لایه برداری سطحی و تجدید سلولی ، پیشگیری ودرمان چین وچروک ، افزایش قابلیت ارتجاعی پوست ، روشن شدن پوست ، هماهنگ کردن رنگ پوست ، کاهش جای جوش و لکهای پوستی مفید است.
بهتر است برای دوهفته اول آن را روزانه و سپس هفته ای دوبار به صورت و گردن بمالید. کمی از کرم را روی پوست گذاشته و با ملایمت روی پوست بمالید تا پخش شود. هنگام استفاده از این محصول حتی الامکان از آفتاب اجتناب کرده و حتما" ازیک ضدآفتاب مناسب استفاده کنید. اجزای سازنده این کرم عبارتند از :
Aqua (Water), Glycolic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Decyl Oleate, Isopropyl Palmitate, Citric Acid, Propylene Glycol, Isocetyl Stearate, Arginine, Isostearic Acid, Ammonium Hydroxide, Dimethicone, Magnesium Aluminum Silicate, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Shea Butter (Butyrospermum Parkii), Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Glycerin, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Methylparaben

نظرات مصرف کنندگان :
مصرف کننده ای از « مینیاپولیس » مینه سوتا درتاریخ 9 می 2008 می گوید : من از آلفا هیدروکسی اسید نئوستراتا که مخصوص شستشوی صورت است خیلی راضی بودم و به همین دلیل هم این کرم را خریدم ولی برای پوست من بیش از حد قوی بود. پوستم را تحریک نمی کرد ولی باعث خشکی آن می شد. دیگر آن را نمی خرم. اگر پوستتان مثل من خشک است یا پوستی مخلوط دارید ، این بهترین انتخاب نخواهد بود ولی احتمالا" برای پوستهای چرب خوبست.
مصرف کننده ای از « سنت لوییس » در تاریخ 9 مارچ 2009 می گوید : من عارضه خاصی از این کرم ندیده ام . پوست من نرمال تا چرب است و این کرم هرگز صورتم را خشک نکرده . پوستی نیمه حساس دارم و به همین جهت می ترسیدم که پوستم خیلی قرمز شده و احساس سوختگی کنم ولی اصلا" اینطور نشد. روزی دوبار از آن استفاده می کنم و هیچ عارضه جانبی نداشته است. الان من 27 سال دارم و چین وچروکی بروی صورت ندارم ولی برای پیشگیری از آن استفاده کردم تا پوستم ظاهر زیباتری داشته باشد. هنوز مدت زیادی نیست که از آن استفاده می کنم و شاید اظهار نظر درباره فواید آن هنوززود باشد. راستی بوی این محصول شبیه رنگ موست . بوی بدی نیست فقط کمی در ابتدا غیرعادی است.
فردی از ملبورن استرالیا در تاریخ دوم می 2006 می گوید : بگذارید بگویم که این بهترین کرمی است که برای مراقبت از پوست مصرف کرده ام و علت کارآیی آن هم این است که متخصصین پوست زیادی در ساخت آن همکاری کرده اند. الان کمی بیش از یک سال است که از آن استفاده می کنم و از هیچ چیز دیگری استفاده نخواهم کرد. به یاد نمی آورم که آخرین بار کی از یک اسکراب لایه بردار استفاده کرده ام زیرا این محصول به طور اتوماتیک کار اسکراب را هم انجام می دهد. تدریجا" سلولهای مرده را از سطح پوست برمی دارد و دیگر نیازی به لایه بردار نخواهید داشت. باید این را هم بگویم که بوی ناخوشایندی دارد ولی به سرعت به این بوعادت کرده و به آن توجه نخواهید نمود. این کرم اسیدی است . یک روز که بریدگی مختصری روی انگشت خود داشتم ، تماس بااین کرم اشکم را درآورد. این کرم عالی است و من استفاده از آن را قویا" توصیه می کنم . چین و چروکها را از بین نمی برد (درواقع هیچ محصولی در بازار وجود ندارد که بتواند آنها را ازبین ببرد) ولی ظاهر آنها را صاف ترکرده و نوعی درخشندگی و نرمی به پوست می بخشد. این کرمی فوق العاده با نتایجی واقعی است.
مصرف کننده دیگری از سانفرانسیسکوی کالیفرنیا در تاریخ سپتامبر 2008 می گوید : این کرم برای پوست من بیش از حد قوی بود . تاوقتی که در آب و هوای بسیار گرم زندگی می کردم خوب بود ولی در آب و هوای سرد باعث خشکی و قرمزی پوستم شد.
مصرف کننده دیگری در تاریخ 22 آگوست 2009 از « اورنج کانتی » کالیفرنیا می گوید: پوست من در اثر آفتاب آسیب دیده است زیرا آخرهفته ها به قایقرانی می روم. به دلیل اینکه که کلاه بر سرمی گذارم ، بازوهایم بیش از بقیه جاها دچار آفتاب سوختگی می شود. من آزمایشی انجام دادم . این کرم را از همسرم قرض کردم وروی بازوی چپم مالیدم . این کار را دوباردرروز به مدت یک هفته ادامه دادم . بعد از یک هفته پوست بازوی چپم به اندازه بازوی راستم سوخته و خشک به نظر نمی رسید یعنی واقعا" بهتر شده بود. من فقط می خواستم آن را امتحان کنم و ببینم آیا براستی اثر دارد یا نه. حالا آن را به همسرم باز می گردانم ( البته با مهر تاییدی که پای آن زده ام ).